Linie tramwajowe
Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Wagony silnikowe typu Cegielski


Wyprodukowane zostały w roku 1937 w fabryce H. Cegielski w Poznaniu w ilości 10 sztuk. Początkowo oznaczono je numerami 21 – 30, w czasie okupacji numeracja została zmieniona na 140 – 149, a po wojnie na 141 – 150. W czasie eksploatacji nie uległy większym modyfikacjom. W drugiej połowie lat 60-tych wszystkie przebudowano na doczepy i nadano im numery 601 – 605, 607 – 609 i 611 – 612. Skasowane zostały na przełomie lat 60-tych i 70-tych.