Linie tramwajowe
Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

MPK Poznań Sp. z o.o. liderem eko-inwestycji


Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o. zostało uhonorowane w VI edycji konkursu „ Przetargi dla Najlepszych – Lider Eko – Inwestycji” Certyfikatem Uznania za wieloetnie działania na rzecz ochrony środowiska. To jedyny tego typu konkurs ekologiczny w Polsce. Jego założeniem jest pokazanie i propagowanie działań mających na celu poprawę środowiska. Konkurs ma wyłonić najlepsze i najrzetelniejsze firmy oraz promować inwestorów i wykonawców inwestycji przyjaznych środowisku. Konkurs patronatem honorowym objął Minister Infrastruktury.