Linie tramwajowe
Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Zmiany na linii 98

28.04.2023
Obowiązuje: 04.05.2023 - 12.05.2023
Dotyczy: 98

W związku z przygotowaniami do przywrócenia ruchu tramwajowego przez plac Wielkopolski, od czwartku 4 maja br. do piątku, 12 maja br. włącznie, na linii 98 kursował będzie tylko jeden tramwaj w relacji Rondo Śródka – Małe Garbary.
Tramwaj kursował będzie po torze południowym (właściwym dla ruchu w kierunku ronda Śródka), jedynie w sytuacjach awaryjnych tramwaj może kursować po torze właściwym dla ruchu do centrum.