Linie tramwajowe
Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Zmiana organizacji ruchu w Plewiskach

01.02.2023
Obowiązuje: 04.02.2023 -
Dotyczy: 224, 716

W związku z postępem prac przy budowie tunelu na granicy Poznania i Plewisk, od soboty, 4 lutego br. godz. 9:00 obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu w Plewiskach:

  • w kierunku Poznania autobusy pojadą objazdem ulicami: Południową, Żytnią, Wołczyńską i tymczasowym łącznikiem z ul. Grunwaldzką (tym samym łącznikiem co obecnie, lecz wjazd na
    łącznik odbywać się będzie z drugiej strony),
  • przystanek „Plewiska/Południowa 01 (PLPLD01) – w kierunku Junikowa)” zostaje przesunięty o ok. 90 metrów przed skrzyżowanie z ul. Południową,
  • przystanek „Plewiska/Wołczyńska 01 (PLWOL01) – w kierunku Junikowa)” zostaje przesunięty o ok. 200 m z ul. Grunwaldzkiej na ul. Wołczyńską w rejon skrzyżowania z ul. Owsianą.

Ruch w kierunku Poznania odbywał się będzie tak jak dotychczas.