Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Wzmocnienie komunikacji autobusowej do Strzeszynka

05.06.2023
Obowiązuje: 08.06.2023 -
Dotyczy: 146, 195

Informujemy, że od czwartku, 8 czerwca br. funkcjonować będą następujące wzmocnienia komunikacji autobusowej do Strzeszynka:

  • w godz. 9:0020:00 wszystkie kursy linii 146 wydłużone będą do pętli Strzeszynek,
  • uruchomiona zostaje sezonowa linia autobusowa oznaczona numerem 195 na trasie:
    Ogrody – Dąbrowskiego – Żeromskiego – Niestachowska – Wojska Polskiego – Golęcińska – Koszalińska – Strzeszynek (powrót: Strzeszynek – … – Żeromskiego – Przybyszewskiego – Szamarzewskiego – Szpitalna – Ogrody).

Rozkład jazdy linii 195 jest zsynchronizowany z rozkładem jazdy linii 835, 836 i 837.
Przystankiem początkowym na pętli „Ogrody” dla linii 195 będzie przystanek „Ogrody 06” (OGDY06) znajdujący się na ul. Dąbrowskiego po skręcie z ul. Szpitalnej, natomiast przystankiem końcowym będzie przystanek „Ogrody 02” (OGDY02) na ul. Szpitalnej (tak, jak dla linii 121). Oczekiwanie na kolejny kurs odbywa się na przystanku początkowym.

Wzmocnienia obowiązywać będą:

  • codziennie od 8 do 11 czerwca br. włącznie,
  • w weekend 17-18 czerwca br.,
  • od 24 czerwca br. we wszystkie dni tygodnia.