Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Tymczasowe wyłączenie przystanku „Serbska” (SERB04)

18.08.2023
Obowiązuje: 21.08.2023 -
Dotyczy: 183, 185, 322

Informujemy, że z powodu prowadzonych prac drogowych, od poniedziałku, 21 sierpnia br. do odwołania wyłączony będzie z użytkowania przystanek autobusowy „Serbska” (SERB04) zlokalizowany na ul. Serbskiej za skrzyżowaniem z ul. Naramowicką w kierunku mostu Lecha.

Pasażerów prosimy o korzystanie z przystanku „Serbska” (SERB06) zlokalizowanego przed skrzyżowaniem z ulicą Naramowicką.