Linie tramwajowe
Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Remont nawierzchni ul. Roboczej – etap I

05.05.2023
Obowiązuje: 08.05.2023 -
Dotyczy: 171

W poniedziałek, 8 maja br. rozpocznie się I etap remontu nawierzchni ul. Roboczej. Z tego powodu autobusy linii 171 jadące w kierunku osiedla Dębina pojadą objazdem: od przystanku „Niedziałkowskiego” ulicami Przemysłową i 28 Czerwca 1956 r. do przystanku „Pamiątkowa”.
Przystanki „Bergera” (BERG01), „ZNTK” (ZNTK01) oraz „Robocza” (ROBO01) będą wyłączone z użytkowania.
Na trasie objazdu autobusy zatrzymywać się będą na przystankach:

  • Spychalskiego” (SPYC91) – tymczasowy na ul. Przemysłowej przy ul. Spychalskiego,
  • Rynek Wildecki” (RYWI95) – tymczasowy na ul. Przemysłowej przy rynku Wildeckim,
  • Kosińskiego” (KOSI71) – stały przystanek linii 2, 9, 10 i 215 na ,abbr>ul. 28 Czerwca 1956 r. przy ul. Kosińskiego.

W kierunku osiedla Wichrowe Wzgórze autobusy pojadą trasą bez zmian aż do rozpoczęcia etapu II, o czym poinformujemy osobnym komunikatem.