Linie tramwajowe
Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Prace na ul. Umultowskiej, etap II – od 13.04.br. – Zmiana lokalizacji przystanków [AKTUALIZACJA]

11.04.2023
Obowiązuje: 13.04.2023 - 20.04.2023
Dotyczy: 174, 185, 191

Informujemy, że w związku z postępem prac na ulicy Umultowskiej zmianie lokalizacji ulega przystanek „Umultowska 01 (UMUL01)” w kierunku os. Sobieskiego. Tymczasowy przystanek zlokalizowany będzie na ul. Umultowskiej pomiędzy ulicami Kastylijską a Tymienieckiego.

Z przyczyn niezależnych od MPK, przystanek „Sarmacka 01 (SARM01)” – w kierunku os. Sobieskiego zostanie ponownie otwarty w piątek, 14 kwietnia br. Do tego dnia będzie on nieczynny.