Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Prace na ul. Morasko

25.07.2023
Obowiązuje: 26.07.2023 -
Dotyczy: 188, 253, 901, 902, 904, 905

Informujemy, że z powodu dalszych prac na ulicy Morasko, od środy, 26 lipca br. na odcinku ok. 100 m na północ od ul. Wietrznej prowadzony będzie ruch wahadłowy po jednym pasie. Ruch będzie sterowany sygnalizacją świetlną. Zmieniona zostanie lokalizacja przystanków „Wietrzna”:

  • przystanek „Wietrzna” (WIET01) w kierunku Moraska zostanie cofnięty o ok. 75 m w kierunku przejazdu kolejowego – przed skrzyżowanie z ul. Wietrzną,
  • przystanek „Wietrzna” (WIET02) w kierunku os. Sobieskiego zostanie cofnięty o ok. 90 m w kierunku Moraska na wysokość posesji Morasko 15.