Linie tramwajowe
Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Linia 158 -zmiana lokalizacji przystanku „Tarnobrzeska 01”

30.03.2023
Dotyczy: 158

Z przyczyn niezależnych od MPK , tymczasowej zmianie lokalizacji uległ przystanek „Tarnobrzeska 01” – linia 158 kierunek Sypniewo. Przystanek został zlokalizowany na ul.Starołęckiej  przed skrzyżowaniem z ul.Czernichowską. Z powodu zmiany lokalizacji przystanek zmienił status na obowiązkowy. Ponadto będzie także obsługiwany przez autobusy linii 194 jadące w kierunku Unii Lubelskiej.