Linie tramwajowe
Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Funkcjonowanie komunikacji miejskiej w długi weekend majowy

24.04.2023
Obowiązuje: 29.04.2023 - 03.05.2023
Dotyczy: Wszystkie linie

Sobota, 29 kwietnia 2023 r.
Wszystkie linie komunikacyjne funkcjonują według sobotniego rozkładu jazdy. Obowiązywać będą zmiany związane z pracami torowymi na ul. Hetmańskiej oraz inauguracja sezonu autobusowych linii turystycznych (szczegóły w osobnych komunikatach).
W nocy 29 na 30 kwietnia br. komunikacja nocna funkcjonuje jak w nocy z soboty na niedzielę.

Niedziela, 30 kwietnia 2023 r.
30 kwietnia jest niedzielą handlową, wobec tego na liniach 180 i 193 obowiązywać będzie rozkład jazdy na soboty i niedziele handlowe. Wszystkie pozostałe linie komunikacyjne funkcjonują według świątecznego rozkładu jazdy. Funkcjonować będą także autobusowe linie turystyczne.
Obowiązywać będą zmiany związane z pracami torowymi na ul. Hetmańskiej a także z meczem Lech Poznań – Górnik Zabrze.
W nocy 30 kwietnia na 1 maja br. komunikacja nocna funkcjonuje według rozkładu jazdy na noce z soboty na niedziele.

Poniedziałek, 1 maja 2023 r.
Wszystkie linie komunikacyjne funkcjonują według świątecznego rozkładu jazdy. Funkcjonować będą także autobusowe linie turystyczne. Obowiązywać będą zmiany związane z pracami torowymi na ul. Hetmańskiej.
W nocy 1 na 2 maja br. komunikacja nocna funkcjonuje według rozkładu jazdy na noce z piątku na sobotę.

Wtorek, 2 maja 2023 r.
Wszystkie linie tramwajowe, autobusowe miejskie (z wyjątkiem linii 156 i 186) oraz podmiejskie 173, 425 i 911 funkcjonują według sobotniego rozkładu jazdy.
Linie autobusowe miejskie 156 i 186 oraz pozostałe linie podmiejskie funkcjonują według roboczego rozkładu jazdy. Na liniach podmiejskich nie będą wykonywane kursy szkolne. Tego dnia funkcjonują także autobusowe linie turystyczne, obowiązywać będą także zmiany związane z pracami torowymi na ul. Hetmańskiej.
W nocy 2 na 3 maja br. komunikacja nocna funkcjonuje według rozkładu jazdy na noce z soboty na niedzielę.

Środa, 3 maja 2023 r.
Wszystkie linie komunikacyjne funkcjonują według świątecznego rozkładu jazdy. Funkcjonują autobusowe linie turystyczne, obowiązują także zmiany związane z pracami torowymi na ul. Hetmańskiej.
W nocy 3 na 4 maja br. komunikacja nocna funkcjonuje według rozkładu jazdy na noce z niedzieli na poniedziałek (rubryka „pozostałe noce„).