Linie tramwajowe
Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Budowa platform przystankowych przy skrzyżowaniu ulic Koszalińska/Literacka Przywrócenie przystanku „Literacka”

05.01.2023
Obowiązuje: 09.01.2023 -
Dotyczy: 164, 170, 216, 835, 836, 837

W związku z zakończeniem I etapu budowy platform przystankowych i dojść do istniejących ciągów pieszych przy skrzyżowaniu ulic Koszalińskiej i Literackiej, od poniedziałku, 9 stycznia br. przystanek „Literacka”  w kierunku Golęcina będzie znajdował się w stałej lokalizacji.
Przystanek „Literacka”  w kierunku Strzeszyna w dalszym ciągu zlokalizowany będzie tymczasowo na ul. Literackiej za skrętem z ul. Koszalińskiej, wobec czego nie będzie obsługiwany przez autobusy linii 835, 836 i 837.