Linie tramwajowe
Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

AKTUALIZACJA: Zakończenie usuwania awarii wodociągowej w Murowanej Goślinie

25.04.2023
Obowiązuje: 17.04.2023 -
Dotyczy: 348

Informujemy, że z powodu awarii wodociągowej na ul. Kutrzeby w Murowanej Goślinie, ulica ta została do odwołania zamknięta dla ruchu kołowego. Objazd dla autobusów poprowadzony został ulicami Raduszyńską i Długą. Przystanki „Murowana Goślina/Leśna” zostały wyłączone z użytkowania. Na ulicy Raduszyńskiej na wysokości ulicy Tarninowej utworzone zostały tymczasowe przystanki.

Informujemy, że awaria na ul. Kutrzeby w Murowanej Goślinie została usunięta. Autobusy linii 348 wracają na swoją stałą trasę we wtorek, 25 kwietnia br. o godz. 9:00. Przywrócone zostaje funkcjonowanie przystanków „Murowana Goślina/Leśna” na ul. Kutrzeby.